FIREMNÍ VEČÍRKY

Hledáte místo kde stmelit firemní partu a zažít hromadu dobrodružství? U nás na konci světa pořádáme různé varianty firemních večírků, které Vám přizpůsobíme na míru.

TÁBOROVÝ VEČÍREK

Firemní večírek formou klasických dětských táborových her. Přetahování o lano, střelba z luku, překážková dráha s hrníčky vody, koupání v rybníce, táborák, sekání dřeva a vše co patří k táborům. Občerstvení během večírku bude probíhat převážně na ohni a bude potřeba spolupracovat při zakládání ohně, opékání buřtů, chystání zeleniny atp. Večírek je vhodný pro dobrodruhy, milovníky přírody a ohně.

FARMÁŘSKÝ VEČÍREK

Firemní večírek, kde si můžete vyzkoušet farmářské práce, vyjížďku na koních, jízdu v kočáře, dojení ovcí, kydání hnoje a vše co patří k farmaření. Kromě farmaření Vám připravíme přesně to, na co budete mít chuť. Vlastníme udírnu či gril, tedy kýty či selátko pro nás není problém. Samozřejmostí je pitný režim a další dobroty z kuchyně hostince.

HODOVACÍ VEČÍREK

Firemní večírek v hostinci nebo na zahrádce hostince. Dle Vašeho přání Vám připravíme přesně to, na co budete mít chuť. Vlastníme udírnu či gril, tedy kýty či selátko pro nás není problém. Samozřejmostí je pitný režim a další dobroty z kuchyně hostince. Samozřejmostí je prohlídka farmy a zvířat.

Více informací a poptávky na jalovydvur@post.cz