Rodinné odpoledne s Klubem chytrých hlaviček


Přes nepříznivé prognózy meteorologů Klub chytrých hlaviček naplánoval na sobotu 4. 5. 2013 rodinné odpoledne na Jalovém dvoře. Činnost našeho klubu byla podpořena komunitní nadací pro vědění, umění a civilizaci Tři brány.

Křenovice výlet

Ranní pohled z okna nebyl přívětivý, ale během dopoledne se mraky roztrhaly a druhá hodina po poledni už nenechala nikoho na pochybách, že počasí stojí při nás a budeme mít možnost si to pořádně užít.

Křenovice výlet

V příjemném prostředí ekofarmy Jalový dvůr byly pro nás připraveny tři stanoviště. Děti a někteří rodiče si postupně vyzkoušeli jízdu na koni, hřebelcování poníků a jízdu s oslím spřežením. Plně jsme využili celé zázemí farmy - dětské hřiště a hospůdku. Bez povšimnutí nezůstala ani ostatní zvířata a především jejich mláďata. Navečer už všichni napjatě očekávali zprávu, kdy vyrazíme hledat poklad v místních hlubokých lesích.

Křenovice výlet

O půl šesté jsme se konečně vydali na cestu za pokladem. Čekalo nás několik nelehkých úkolů, ale protože jsme se projevili jako zdatní hledači pokladů, cíle jsme dosáhli. Poklad byl bohatý a udělal všem dětem radost.

Odjížděli jsme plni dojmů. Většina dětí usnula už po cestě s pusou upatlanou od dobrot, v ruce svírajíc bublifuk z pokladu a se šťastným úsměvem na tváři. A právě pro tento úsměv podobné akce děláme.

Těšíme se, že se sejdeme zase za rok na stejném místě! Nebo třeba i dříve na jiné z akcí Křenovického občanského sdružení, kam patří i Klub chytrých hlaviček, o jejichž fungování se více dozvíte na www.koskrenovice.cz.

 

Více zde: http://www.koskrenovice.cz/news/rodinne-odpoledne-s-klubem-chytrych-hlavicek/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz


© 2011 ekofarma jalový dvůr

web developed by ViaAurea