Velikonoce se kvapem blíží a ptáčci na střechách Jalového dvora si povídají o tom, že se u nás schovává několik velikonočních zajíčků.
Pokud tedy nemáte pro vaše ratolesti plán na víkend 8-9.4.2023, můžete navštívit Jalový dvůr a zajíčky nám pomoct najít.

A o čem tato malá soutěž bude?
Po celý víkend bude v prostorách kolem statku, rybníka a ohrad schováno 10 zajíčků, každý z nich má své jméno. Úkolem pro vaše ratolesti bude kdykoliv, kdy na statku budete, zkusit zajíčky najít (ale nechat je schované) a na papír, který si přinesete z domu napsat všechna jejich jména. Na druhou stranu papíru napíšete kontaktní mail na vás a lísteček vhodíte do schránky, která bude v hospůdce na baru.

My potom v pondělí vylosujeme několik úspěšných lovců zajíčků, kterým věnujeme odměny v podobě jízdy na koních a mnoho dalšího.

Pro shrnutí tedy:
nemusíte se nikam hlásit, jen přijeďte na statek o víkendu 8-9.4.2023, přineste si svůj papír a tužku, projděte se po statku a najděte 10 schovaných zajíčků a poté váš „soutěžní“ papír vhoďte do schránky v hospůdce.

Těšíme se na vás!