8. listopadu 2018 13:11 Podzimní víkendové a jednodenní pobyty

Pošlete své děti prožít babí léto a pohádkový víkend na statku, spolu s našimi koníky, oslíky a všemi dalšími zvířátky.

Jednodenní pobyt 17.11.2018 a 8.12.2018
Více informací na tel. čísle 608495694 nebo zde.

8. listopadu 2018 13:09 Pozor podzimní změna otevírací doby Hostince U Hříbka

 OTEVÍRACÍ DOBA:

  • pondělí až čtvrtek zavřeno
  • pátek 14:00 - 22:00
  • sobota 10:00 - 22:00
  • neděle 10:00 - 20:00
8. listopadu 2018 13:08 Vození dětí na koni

Jízdy na koni Brno

Pravidelné vožení dětí před hospůdkou je pro letošek ukončeno. Pokud budete mít zájem povozit své ratolesti rádi Vám však vyhovíme. Předchozí domluva a objednání je nutné. (tel. 608495694)

Ekofilmfest Jalový dvůr

EkoFilmFest JALOVÁK bratří Čadíků 2018

 

Letošní roční filmového festivalu je úspěšně za námi. I když nám počasí zrovna nepřálo a některé večery bylo skutečně dost chladno věříme, že to stálo za to. Děkujeme všem, kteří se podíleli na uspořádání této akce i divákům a budeme se těšit na přehlídku českých filmů zase za rok.


 

EKOFILMFEST Jalovák je unikátní filmový festival odehrávající se v plenéru malebné ekofarmy Jalový dvůr na západním konci Ždánického lesa. V dnešním uspěchaném světě plném technických vymožeností nabízí EKOFILMFEST Jalovák jedinečnou příležitost odložit všechny své stresy a starosti bokem, a v klidu si vychutnat báječnou atmosféru přírody.

V prostorách a okolí ekofarmy, kromě promítaných filmů, naleznete také mnoho krásných míst vhodných k procházce či posezení, stylovou hospodu U Hříbka, kde Vám je k dispozici občerstvení, nebo společnost v podobě čtyřnohých přátel.

 

O Kinematografu bratří Čadíků

Historie Kinematografu sahá až do roku 1992. Od té doby mnohokrát rozšířil svoji činnost a v současné době provozuje čtrnáctmobilních kin po celé České a Slovenské republice.

Mezi dlouholeté prestižní projekty patří letní filmová a hudební přehlídka v Praze na Střeleckém ostrově „Ostrov 97 – 08“ a dále Festival pohodových filmů v Brně. V Praze se čtvrtý rok promítalo na letním kině v Karlíně. Druhý rok také Kinematograf působil na Vranovské přehradě, kde bylo na pláži úspěšně zřízeno letní kino.

Kinematograf bratří Čadíků za léta svého působení získal podporu významných osobností českého filmu, jeho aktivity se staly součástí většiny filmových i hudebních festivalů a kulturních událostí, jmenujme: Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, Febiofest, Finále Plzeň, FF Zlín, Letní filmová škola Uherské Hradiště, MFF Bratislava, MFF Trenčianské Teplice, Hudební festival Bažant Pohoda atd.

Naše zkušenosti potvrdily, že promítání českých filmů na náměstích přináší neopakovatelnou atmosféru a shledává se s velice přívětivým ohlasem. České filmy prostřednictvím našich představení oslovují širokou skupinu diváků, včetně těch, kteří by za běžných okolností do kina nevyrazili.

Kulturní přínos však není naším jediným cílem. Kinematograf na filmových projekcích v ČR vybírá dobrovolné vstupné, které je každoročně věnováno na charitativní účely. Od roku 1998 jsme vybírali pro nadace „Kapka naděje“, „Pomozte dětem“, „Archa Chantal“ a „Akce cihla“. V roce 2006 jsme spolupracovali s Masarykovým onkologickým ústavem v Brně a v roce 2007 jsme umožnili divákům podpořit občanské sdružení Dar života, které se věnuje propagaci myšlenky dobrovolného dárcovství krve. Rok 2008 znamenal mimořádný úspěch, neboť se podařilo vybrat pro Konto BARIÉRY a Nemocnici Na Homolce přes 700 000korun. Celková částka, kterou Kinematograf od počátků své existence přispěl na dobročinné účely, se tak vyšplhala na více než  4 500 000 korun.

Veškeré aktivity Kinematografu jsou možné jen díky podpoře partnerů a sponzorů, kteří umožňují pokrýt náklady spojené s provozem. Aktivity Kinematografu jsou každoročně spojeny s velkým zájmem médií, který pomáhá naši činnost rozšiřovat. Kinematograf bratří Čadíků je dlouhodobě mediálně podporován Českou televizí, Rádiem Impuls, regionálními rádii a regionálním tiskem. 


© 2011 ekofarma jalový dvůr

web developed by ViaAurea